Alpata Eskişehir logo sağı

Okul Bahçesi Ağaçlandırıldı

Videoyu Aç Okul Bahçesi Ağaçlandırıldı
A
a

Okul Bahçesi Ağaçlandırıldı

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Kütahya’nın Domaniç Orman İşletme Müdürlüğü Gürgenyayla Orman İşletme Şefliği tarafından okul bahçesi ağaçlandırması yapıldı.
Domaniç Çamlıca İlkokulu bahçesinde yapılan fidan dikim etkinliğinde öğrenciler karaçam fidanlarını toprakla buluşturdu.
Öğrencilerin doğayı, ağacı sevmenin ve korumanın önemini kavramalarının amaçlandığı etkinliğe Çamlıca İlkokulu Müdür Yardımcısı Yusuf Bakır, Domaniç Gürgenyayla Orman İşletme Şefi Meryem Yağlı, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
“Ağacı ve ormanı sevmek, korumak küçük yaşlarda çocukların kalbine yerleşirse toplum olarak daha güzel yarınlara merhaba deme şansımız olur” diyen Bölge Müdürü Hasan Keskin, okul bahçesi ağaçlandırmalarının önemine değinerek, Domaniç Orman İşletme Müdürlüğü Gürgenyayla Orman İşletme Şefliği tarafından yapılan fidan dikim etkinliğine emeği geçen tüm personele teşekkür etti.
Düzenlenen organizasyondan dolayı memnuniyetini dile getiren Okul Müdür Yardımcısı Yusuf Bakır, fidan dikmenin çocuklar üzerinde pozitif bir etki oluşturduğunu ifade etti ve Domaniç Orman İşletme Müdürlüğü nezdinde tüm Orman Teşkilatına katkılarından dolayı teşekkür etti.
Kaynak : Kütahya Haberleri - İHA
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi