Okulda Kitap Okuma Etkinliği

Videoyu Aç Okulda Kitap Okuma Etkinliği
A
a

Emet'te 3 Eylül İlkokulunda Kitap Okuma Etkinliği

Kütahya’nın Emet ilçesinde 3 Eylül İlkokulu’nda protokolün katıldığı kitap okuma etkinliği düzenlendi.
Okuma etkinliğine Kaymakam Hasan Çiçek, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Cöre, İlçe Milli Eğitim Proje Koordinatörü Deniz Macit, İlçe Nüfus Müdürü Mehmet Çolak, İlçe Tarım ve Orman Müdür Vekili Ahmet Mülayim, 3 Eylül İlkokulu Müdürü Mehmet Tavacı, Müdür Yardımcısı Mehmet Eroğlu, öğretmenler Seçil Kaya, Fatma Sansar, Ramazan Kazanoğlu ve üçüncü sınıf öğrencileri katıldı.
Kaymakam Çiçek ve beraberindekiler, okula ait -Z- kütüphanesinde öğrencilerle bir araya gelerek 15 dakika boyunca birlikte kitap okudu.
Çiçek, “23 Nisan 2020 Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramına kadar 2023 sayfa okuyan herkes, Kütahya’nın ve Emet’in tarihi, kültürel yerlerine gezilerle ödüllendirilecektir. Mümkün mertebe her hafta bir okulumuzda okuma etkinliğine katılacağız. Bu hafta sizlerle bir araya gelerek bu etkinliğe katıldık. Bütün amacımız sizleri okumaya teşvik ederek, okuma kültürünüzü geliştirmek, bilgilerinizi arttırarak, ufkunuzu genişletmek, donanımlı olarak yetişmenize katkıda bulunmaktır. Okumayı sadece bu döneme mahsus değil, hayatınızın olmazsa olmazı olarak görüp, alışkanlık haline getiriniz. Kitap okumanın faydaları saymakla tükenmez“ ifadelerini kullandı.
Kaynak : Kütahya Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi