Önemine inanıyoruz

Videoyu Aç Önemine inanıyoruz
A
a

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Yıldıztepe Kooperatifi’ni ziyaret ederken, “Tepebaşı Belediyesi olarak kooperatifçiliğin önemine inanıyor ve desteklemeye devam ediyoruz” dedi.


Başkan Ataç son olarak Yıldıztepe İşletme Kooperatifi Yönetim Kurulunun daveti üzerine kooperatife ziyarette bulundu. Ziyarette kurucu üyeler adına Hüseyin Barış ve yönetim kurulu üyeleri, Başkan Ataç’a kooperatif faaliyetlerine ilişkin bilgiler verdi.
BİRİNCİ ELDEN
“Başkan Ataç bizleri hiç yalnız bırakmadı” diyen Hüseyin Barış, “Ahmet Başkanımız ile yerel üreticilerimiz ile nasıl çalışmalar yapabiliriz diye görüş alışverişinde bulunduk. Yerel üreticilerimizden alarak, halkımıza birinci elden ulaştırmayı hedefliyoruz. Eskişehirli yerel üreticilerin değerini yükseltmek, belediyelerimiz ile halkımız ile yakın ilişkiler içinde olmak istiyoruz. Yıldıztepe Kooperatifi; demokratik, çoğulcu, şeffaf, katılımcı, çevreci bir kooperatif” ifadelerini kullandı.
DESTEKLİYORUZ
Konuşmasında kooperatifçiliğin önemine değinen Başkan Ataç ise, “Şehirlerimizde bu tür kooperatiflerin faaliyet göstermesi çok önemli. Burasının yaşatılması da tüm halkımızın sorumluluğu diyebilirim. Bu sayede uzun ömürlü kooperatifler ile vatandaşımız en kaliteli ürüne ulaşmış olur. Tepebaşı Belediyesi olarak kooperatifçiliğin önemine inanıyor ve desteklemeye devam ediyoruz” diye konuştu. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi