ÖNLEMLER ARTMALI

Videoyu Aç ÖNLEMLER ARTMALI
A
a

Geçen hafta içinde Bilim Kurulu tarafından önerilen ve Cumhurbaşkanın açıkladığıyeni tedbirleri değerlendiren vatandaşlar, “Önlemler artırılmalı” dedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk

Koronavirüs vakalarının artmasıyla birlikte ek tedbirler alındı. Bilim Kurulunun önerisiyle Cumhurbaşkanın tarafından açıklanan sokapa çıkma kısıtlaması haftasonu itibariyle başladı. Saat 10.00-20.00 saatleri dışında uygulanan kısıtlamayı değerlendiren vatandaşlar, önlemlerin artmasını istedi.
TEDBİRLER ZAYIF
Mevlüt Taşyürek: “Az buluyorum. Ben istiyorum kapandım herkes kapansın millet kendine gelsin ondan sonra açılsın. Millet sokağa çıkıyor bulaşıyor tedbirler zayıf.”
MASRAFLAR GİDEİRLMİYOR
Bünyamin Karabacak: “Bazen vatandaş haklı bazen devlet haklı ama tedbirimizi almamız. İnsanların hayatı devam ediyor çalışması lazım. Çalışmadan masraflar giderilmiyor. Önümüz kış.”
ÖNLEMLER VASAT
Dilek Işıkyandı: “Vaka arttığı için gerekliydi. Başkantürlü önüne geçilecek gibi değil. Alınan önlemler vasat. Daha fazla önlem alınabilirdi. Bakın herkes dışarda”
ÖNLEYİCİ TEDBİR ALINMALI
Selahattin Danişment: “Bu tedbirler şu an güzel ama halk hiç duyarlı değil. Çok vaka olan illeri en azından 14 gün kapatabilirler. Daha önleyici tedbirler alınabilir.” ESRA ÜNLÜ
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi