Ortaokul Ve Lise Öğrencilerine Trafik Güvenliği Eğitimi Verildi

Videoyu Aç Ortaokul Ve Lise Öğrencilerine Trafik Güvenliği Eğitimi Verildi
A
a

Afyonkarahisar Emirdağ İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Ekipleri Ortaokul Ve Lise Öğrencilerine Trafik Güvenliği Ve Trafik Adabı İle İlgili Eğitim Verdi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Afyonkarahisar Emirdağ İlçe Emniyet Müdürlüğü trafik ekipleri ortaokul ve lise öğrencilerine trafik güvenliği ve trafik adabı ile ilgili eğitim verdi.
Emirdağ ilçesinde faaliyet gösteren ortaokul ve lise öğrencilerine trafik güvenliği trafik adabı ile ilgili eğitimler verildi. Verilen eğitimle ilgili yapılan Emirdağ İlçe Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, “İnsanın en kutsal hakkı yaşam hakkıdır. Trafik kazaları ülkemizde bu hakkı tehdit eden en büyük faktörlerdendir ve bu tehdidin ortadan kalkmasında çözüm ise eğitimdir, insanların bilinçlendirilmesidir. Trafikte bilinç ve sorumluluk kişiye ne kadar erken yaşta kazandırılırsa sonuç da o kadar etkili olacaktır. Bu doğrultuda Emirdağ ilçemizde ortaokul ve lise öğrencilerine trafik güvenliği ve trafik adabı ile ilgili eğitimler verdik. Geleceğin sürücülerini yetiştirmek ve trafik kültürünü yerleştirmek amacıyla verdiğimiz eğitimlerde trafikte sakin ve saygılı olma, sürücülere hoşgörü gösterme, sabırlı olma, birbirini uyarma, öfke kontrolü, emniyet kemeri kullanımı konularına yer verildi” denildi.
Kaynak : Afyon Haberleri
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir