Ortopedi’de Sınav Başarısı

Videoyu Aç Ortopedi’de Sınav Başarısı
A
a

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi (Ksbü) Tıp Fakültesi Ortopedi Ve Travmatoloji Anabilim Dalından (Ad) Arş. Gör. Dr. Süleyman Kozlu, Uzmanlık Eğitimi Bitirme Sınavı’Nda Başarılı Oldu.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi (KSBÜ) Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalından (AD) Arş. Gör. Dr. Süleyman Kozlu, ’Uzmanlık Eğitimi Bitirme Sınavı’nda başarılı oldu.
Sınavda jüri üyesi olarak, Ortopedi ve Travmatoloji AD Başkanı Doç. Dr. Nihat Demirhan Demirkıran, Ortopedi ve Travmatoloji AD’den Doç. Dr. Turan Cihan Dülgeroğlu, Dr. Öğr. Üyesi Sabit Numan Kuyubaşı, Anesteziyoloji ve Reanimasyon AD Başkanı Prof. Dr. Canan Balcı, Acil Tıp AD’den Dr. Öğr. Üyesi Harun Yıldırım yer aldı.
Jüri Üyesi Doç. Dr. Nihat Demirhan Demirkıran, sınav sonrası yaptığı açıklamada, “KSBÜ Ortopedi Travmatoloji ABD olarak 3. Ortopedi uzmanımızı da yetiştirmiş olmanın gururunu yaşıyoruz. Dr. Süleyman Kozlu 5 yıllık Ortopedi ve Travmatoloji Asistanlık sürecini tamamlayıp tez savunması ve uzmanlık sınavını da başarıyla tamamlamıştır. Kendisine bundan sonraki hayatında başarılar dilerim” dedi.
Kaynak : Kütahya Haberleri - İHA
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi