Osmaneli’De Salgınına Karşı Mücadele Devam Ediyor

Videoyu Aç Osmaneli’De Salgınına Karşı Mücadele Devam Ediyor
A
a

Bilecik’İn Osmaneli İlçesin De Kaymakamlık Ve Belediye Başkanlığınca İlçede Vatandaşların Sağlığını Koruma Ve Covit-19 Salgını İle Mücadele Amacıyla Oluşturulan Denetleme Kurulu İçişleri Bakanlığınca Bildirilen Tedbirler Kapsamında Sahada Kontrollere Devam Ediyor.

Bilecik’in Osmaneli ilçesinde, Kaymakamlık ve Belediye Başkanlığınca ilçede vatandaşların sağlığını koruma ve Covit-19 salgını ile mücadele amacıyla oluşturulan denetleme kurulu İçişleri Bakanlığınca bildirilen tedbirler kapsamında sahada kontrollere devam ediyor.
Görevlendirilen personeller tarafından Covit-19 virüsü ile mücadele kapsamında ilçede açık bulunan işletmelerde sağlık ve temizlik kuralları, maske kullanımı, sosyal mesafe kuralı, ürünlerin poşetlenmeleri gibi kurallara işletmelerin uyma zorunluluğu ve uygulamaları kontrol edildi. Yapılan kontrollerde İçişleri Bakanlığınca bildirilen tedbirlere uymayan işletme sahiplerine Toplum Sağlığı adına ve cezai işlem uygulandı. Covit-19 salgını kapsamında bu tür uygulamaların devam edileceği öğrenildi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi