Özdilek’te Büyük Gala

Videoyu Aç Özdilek’te Büyük Gala
A
a

Eskişehir’de bir ilki gerçekleştirerek vizyondaki popüler filmlerin Eskişehir galalarını gerçekleştiren Cinetime Sineması, Uğur Bayraktar’ın senaryosunu yazdığı ve yönettiği, başrollerini Ufuk Bayraktar, Gizem Karaca ve Turgut Tunçalp’in paylaştığı Dayı: Bir Adamın Hikayesi filminin galasını gerçekleştirdi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Dayı: Bir Adamın Hikayesifilminin Eskişehir özel galaya filmin başrol oyuncusu olan Ufuk Bayraktar, Ahmet Varlı, Timur Ölkebaş, Recep Çavdar katıldı. Yoğun ilginin olduğu galada sinemaseverlerle fotoğraf çektiren oyuncular, Eskişehir’i çok sevdiklerini ve ilk vizyon tarihinde Eskişehir’de olmaktan mutluluk duyduklarını belirttiler.
 FİLMİN HİKAYESİ
Dayı: Bir Adamın Hikâyesi, adil ve sevilen bir kabadayının hikâyesini odağına alıyor. Cesareti, merhameti ve adalet duygusu daha küçük yaştayken içine yerleşmiş olan ana karakter, köydeki haylazlıklarından bıkmış olan ailesi tarafından çalışması için İstanbul’da kahvehanecilik yapan köylüleri Seyfi’nin yanına gönderilir. Bununla birlikte kendisinin, olaylar silsilesiyle kabadayılar alemine girişi ve zirveye yükseliş hikayesi başlar.
 
 
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir