ÖZEL MİNİKLERİN KARNE HEYECANI

Videoyu Aç ÖZEL MİNİKLERİN KARNE HEYECANI
A
a

Es Çocuk Evi’nde minikler karne heyecanı yaşadı. Çocukların bu ülkenin aydınlık yarınları olduğunu ifade eden Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, çocukların hepsinin ilerde başarılı olacağına inandığını belirtti.

Büyükşehir Belediyesi tarafından 75. Yıl Mahallesinde özel gereksinimli ailelerin çocuklarına ücretsiz okul öncesi eğitimi veren Es Çocuk Evi’nde minikler, karne heyecanı yaşadı.
ÜLKENİN YARINLARI
Kardelenler, Kır Çiçekleri ve Papatyalar sınıflarında tüm çocukların başarıyla bir dönemi bitirdiğini belirten Başkan Büyükerşen “Hepsi birbirinden güzel bu çocuklarımız bu ülkenin yarınları. Onların mutlu ve huzurlu bir kentte yaşamaları için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı'nın ilk dönemini de çocuklarımız başarıyla sonlandırdı. Ben hepsinin başarılı bireyler olacağına yürekten inanıyorum. Hem kendilerini hem ailelerini hem de büyük özveriyle çalışan öğretmenlerimizi tebrik ediyorum” dedi.
ÇALIŞACAĞIZ
Es Çocuk Evi yetkilileri ise ikinci dönemde de birbirinden renkli etkinlikler ve eğitici çalışmalarla çocuklar için özveriyle çalışacaklarını belirtti. HM
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi