Özkara’dan Başkan Ataç’a teşekkür

Videoyu Aç Özkara’dan Başkan Ataç’a teşekkür
A
a

Özkara’dan Başkan Ataç’a teşekkür Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç’ı ziyaret eden Eskişehir Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Fethi Özkara, esnafa verdiği desteklerden ötürü teşekkür plaketi takdim etti.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, meslek odalarının temsilcileri ile bir araya gelmeye devam ediyor.
Son olarak Eskişehir Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Fethi Özkara, Başkan Ataç’ı makamında ziyaret etti. Buluşmada Özkara, Başkan Ataç’a oda faaliyetleri hakkında bilgiler aktarırken, pandemi döneminde berber ve kuaför esnafına verdiği desteklerden dolayı da teşekkür plaketi takdim etti. Özkara, “Pandemi döneminde Tepebaşı Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Ataç’a, üyelerimize verdiği destek için teşekkür etmek istedik. Her zaman esnafın ve odamızın yanında olan Ahmet Başkanımızı, üyelerimiz de daima takdir etmiştir. Bizim gerçekten her türlü etkinliğimizde de hem yanımızda olmuş hem de destek vermiştir. Kendisine şükranlarımı ve saygılarımı sunuyorum” dedi.
Başkan Ataç: Esnafımız çok değerli
Başkan Ataç da Eskişehir esnafının kent için çok değerli olduğunu belirterek, “Eskişehirli esnafımız kentimiz için çok değerli ve önemli. Ben de hemen her fırsatta esnaflarımız ile bir araya gelmeye gayret ediyorum. Ziyaretlerimde esnafımız ile hem dertleşiyor hem de görüş alışverişinde bulunuyoruz. Pandemi döneminde zor günler geçiren esnaflarımıza elimizden geldiğince destek olmaya çalıştık. Diliyorum bu sıkıntılı günler bir an önce son bulur. Sevgili Fethi Başkan’a da bu nazik ziyareti için teşekkürlerimi sunuyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” sözlerini kullandı.
Ziyaret, günün anısına çektirilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi