Pazarcı esnafına ‘eksi 15’te’ hizmet teşekkürü

Videoyu Aç Pazarcı esnafına ‘eksi 15’te’ hizmet teşekkürü
A
a

CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer termometrelerin eksi 15 - 20’leri gördüğü Eskişehir’de semt pazarlarında tezgahını açan pazarcı esnafını ziyaret ederek, hizmetleri için teşekkür etti.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Vişnelik Mahallesi’nde kurulan Çarşamba pazarında tezgah açan pazarcı esnafını ziyaret eden Çakırözer, “Hava sıcaklığının eksi 15-20’leri gördüğü Eskişehir’imizde pazarcı esnafımız dondurucu soğuğa rağmen tezgahının başında. Bu soğuk havalarda yurttaşımıza hizmet veren tüm esnafımıza emekleri için yürekten teşekkürler” dedi.
EKSİ 20’DE HİZMET TEŞEKKÜRÜ
Hava sıcaklığının eksi 15 - 20’leri gördüğü Eskişehir’de pazarcı esnafı kurulan semt pazarlarında tezgahlarının başında Eskişehirlilere hizmet vermeye devam ediyor. CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, Yaş Sebzeciler Meyveciler Balıkçılar ve Pazarcılar Esnaf Odası ile parti temsilcileri de eşlik etti.
Pazarda tezgah açan esnafı tek tek dolaşarak, talep ve sıkıntılarını dinleyen Çakırözer, pazarcı esnafına soğuk havaya rağmen Eskişehirlilere hizmet verdikleri için teşekkür etti. Çakırözer, “Hava sıcaklığının eksi 15-20’leri gördüğü şehrimizde sizler dondurucu soğuğa rağmen hemşehrilerimize hizmet için tezgahınızın başındasınız. Hepimize emekleriniz için teşekkür ederiz” dedi.
GEÇİM SIKINTISI ORTAK SORUN
Çakırözer, pazarda tezgah açan esnaf ile pazara çıkan yurttaşların sorunlarının ortak olduğuna değinerek, “Herkesin derdi, sıkıntısı geçim sıkıntısı. Hem salgın, hem de ekonomideki buhran her iki kesimi de derinden etkiledi. Bu zor günleri hep birlikte aşacağız. Esnafımızın, yurttaşımızın refah içinde yaşayacağı bir ülkeyi yaratacağız” mesajını verdi.
 
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi