Polisin Yaptığı Eş Zamanlı Uygulama Ve Aramalarda Ceza Yağdı

Videoyu Aç Polisin Yaptığı Eş Zamanlı Uygulama Ve Aramalarda Ceza Yağdı
A
a

Afyonkarnahisar’Da Yapılan Eş Zamanlı Uygulama Ve Aramalarda İçkili Lokantanın Konsomatris Çalıştırmasından, Derneğin Amacının Dışında Kullanılması Gibi Pek Çok Suç Ve Suç Unsuruna Cezai İşlem Uygulandığı Bildirildi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Afyonkarnahisar’da yapılan eş zamanlı uygulama ve aramalarda içkili lokantanın konsomatris çalıştırmasından, derneğin amacının dışında kullanılması gibi pek çok suç ve suç unsuruna cezai işlem uygulandığı bildirildi.
Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğü koordinesinde Dinar İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından 5 içkili lokanta, 2 dernek, 4 kıraathane ve 7 uygulama noktasında kişilerin üstlerinde, araçlarında ve eşyalarında, 107 polisin katılımı ile eş zamanlı olarak arama ve uygulama yapıldı. Yapılan uygulamalarda; 477 şahsın GBT sorgusu yapılırken 178 araç kontrol edildi. 18 araca 19 bin 916 TL para cezası uygulandı. 1 adet kurusıkı tabanca ele geçirilirken 2 derneğe amacı dışında kullanılarak iskambil kâğıdı, tavla ve okey takımı bulundurmak ve oynatmaktan tutanak tutuldu. Ayrıca 2 içkili lokantaya konsomatris çalıştırmaktan,2 işyerine ise tütün mamulü tüketilmesine müsaade etmekten, idari işlem yapıldığı bildirildi.
Kaynak : Afyon Haberleri
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi