POTANSİYEL YÜKSEK

Videoyu Aç POTANSİYEL YÜKSEK
A
a

Kurban Bayramı öncesi bağış desteği çağrısında bulunan Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) Basın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Yasemin Durukan, “İlimizin potansiyeli iyilik anlamında çok yüksek” dedi.


LÖSEV Basın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Yasemin Durukan, kurban bayramı öncesi kanserli çocuklara destek olmak isteyen vatandaşları LÖSEV’in bağış kampanyasına destek olmaya davet etti.
BU YIL 1.250 LİRA
Bu yıl ki kurban bedelinin Diyanet’in onayıyla 1.250 lira olarak belirlendiğini ifade eden Durukan, “Yaklaşık 14 yıldır Diyanet’in onayıyla kurban bağışlarını kabul ediyoruz. Kanser hastalıklarının tedavisinde protein tüketimi çok önemli. Çünkü kanser ilaçlarının etkileri hastalarımızı olumsuz etkilerken protein desteğiyle daha güçlü bir şekilde ilerleyebiliyorlar. En önemli protein kaynağı olan kırmızı eti de kurban döneminde vekâleten kurban bağışı seçeneğiyle bağışçılarımızın destek olmasıyla ailelerimize 12 ay boyunca kesintisiz ulaştırabiliyoruz” diye konuştu.
ÇOK MEMNUNUZ
Kurban bağışı yapmanın yöntemlerinden söz eden Durukan, “Adak kurbanlarında da bu esas alınacaktır. Dilerlerse irtibat ofislerimizden, tüm banka ve PTT şubelerinden, internet bankacılığı ve www.losev.org.tr internet adresinden yapabilirler. Birçok gönüllümüz ve bağışçımız var. İlimizin potansiyeli iyilik anlamında çok yüksek. Bu bizi ülke genelinde mutlu eden bir detay aslında. İnsanlarımız duyarsız kalmıyorlar. Bu anlamda biz Eskişehir halkımızdan çok memnunuz” şeklinde konuştu. MELTEM KARAKAŞ KAYA
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi