Proje, Müdür Başyiğit’E Tanıtıldı

Videoyu Aç Proje, Müdür Başyiğit’E Tanıtıldı
A
a

Etwinning Projesi, Müdür Başyiğit'e Tanıtıldı

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Kütahya Hayme Ana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin "Glowing Pens/Coşkulu Kalemler eTwinning Projesi" hakkında Müdür Başyiğit’e bilgi verildi.
Merkez Hayme Ana MTAL Okul Müdürü Nur Öziltürk ve Proje Yürütücüsü olan İngilizce Öğretmeni Sema Perli, Milli Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit’i makamında ziyaret etti. Sema Perli "Glowing Pens/Coşkulu Kalemler eTwinning Projesi" hakkında Müdür Hasan Başyiğit’e bilgi verdi.
Proje yürütücüsü Sema Perli, Glowing Pens/Coşkulu Kalemler eTwinning projesinin proje final ürünü olan İngilizce ve Türkçe yazılmış " The Prince and The Garnet Girl (Prens ve Nar Kız)" isimli masal kitabını Müdür Hasan Başyiğit’e takdim etti.
Projede öğrencilerin farklı teknikleri ve web 2,0 araçlarını kullanarak yazma becerilerini geliştirmenin hedeflendiği ve her ay yazma etkinlikleri yapılarak öğrencilerde dili kullanma, hayal gücünü, gözlem yapma yeteneğini, ikna kabiliyetlerini ve iletişim kurma becerilerini ileri bir seviyeye taşımanın amaçlandığı vurgulandı.
Müdür Başyiğit, yaptığı başarılı çalışmalar dolayısıyla Glowing Pens/Coşkulu Kalemler eTwinning projesi yürütücüsü Sema Perli’ye ve Okul Müdürü Nur Öziltürk’e teşekkür etti.
Kaynak : Kütahya Haberleri - İHA
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi