Rektör Çomaklı’Dan Öğrencilere Sürpriz

Videoyu Aç Rektör Çomaklı’Dan Öğrencilere Sürpriz
A
a

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı, Final Sınavlarına Hazırlanan Öğrencilere Kütüphanede Ziyaret Ederek, Sınavları Öncesi Moral Verdi.

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı, final sınavlarına hazırlanan öğrencileri kütüphanede ziyaret ederek, sınavları öncesi moral verdi.
Rektör Çomaklı’nın eşi Seda Çomaklı’nın da eşlik ettiği ziyarette ayrıca, Açıköğretim Fakültesinden Sorumlu Rektör Yardımcısı ve Açıköğretim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Selim Başar ve Öğrenci Kulüplerinden Sorumlu Rektör Danışmanı Doç. Dr. Cem Işık da bulundu. Sürpriz kütüphane ziyaretinde öğrencilere ders çalışırken ihtiyaç duyabilecekleri ajanda, not defteri ve kalem gibi eğitim araç gereçleri de hediye edildi. Bütün öğrencilerle ayrı ayrı bir araya gelen Rektör Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı, onlarla birebir sohbet ederek yakından ilgilendi. Rektör Çomaklı’nın öğrencilere alanlarıyla ilgili esprili tavsiyelerde de bulunması, beklenmeyen ziyaretin öğrenciler açısından keyfini arttırdı. Duydukları memnuniyeti dile getiren öğrencilere Rektör Çomaklı, “Sizler ailelerinizin bizlere emaneti, başımızın tacı öğrencilerimizsiniz. Rahatınız ve güvenliğiniz bizim için çok önemli. Geleceğimiz, sizin ellerinizde” diyerek öğrencilerle samimi diyaloğunu sürdürdü. Rektör Çomaklı, öğrencilerin kendisiyle fotoğraf çektirmek yönündeki isteklerini de büyük bir mutlulukla kabul edip, onlarla farklı karelerde buluştu.
Kaynak : Eskişehir Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi