ROL MODEL OLACAK

Videoyu Aç ROL MODEL OLACAK
A
a

Şehit eşi Şeyda Şengil, Osmangazi İlkokuluna tüm giderlerini üstlendiği beceri tasarım atölyesi yaptırdı. Atölyeye Şehit Cihat Şengil’in adı verildi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk

Şehidimizin eşi Şeyda Şengil’e eğitime yaptığı bu anlamlı katkıdan dolayı teşekkür eden Vali Ayyıldız “Bu atölye ile tasarım becerilerini geliştirecek öğrencilere aynı zamanda, vatan sevgisinin nişanesi şehitlerimiz onlara rol model olacaktır. Özellikle eğitim kurumlarında şehitlerimizin isimlerinin göz önünde olması; mutluluk ve onur duyduğumuz bir husustur” dedi.
TEŞEKKÜR ETTİ
Vatan uğruna canını feda eden Cihat Şengil’in ismini taşıyan laboratuvarın öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve milletimize hayırlı olmasını dileyen İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, “Laboratuvarın açılışında emeği geçen şehidimizin eşine de ayrıca teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
ONUR DUYDUM
Şehidimizin eşi Şeyda Şengil; eşinin okuduğu okula böyle bir katkı sunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Şehit Cihat Şengil”in hatırasını yaşatmaktan onur duyduğunu ifade etti. NESLİ ÖZKAY
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi