Sabah kendimi Eskişehir’de buldum

Videoyu Aç Sabah kendimi Eskişehir’de buldum
A
a

MHP Kocaeli Milletvekili ve eski milli futbolcu Saffet Sancaklı, Beşiktaş'ın efsane Başkanı Süleyman Seba'dan aldığı hayat dersini anlattı. Sancaklı, Beşiktaş’tan Eskişehirspor’a uzanan serüveni anlattı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Niye rahat durmuyorsun!
Beşiktaş’taki ilk yılında gayet başarılı bir performans ortaya koyan Saffet Sancaklı, oynadığı 23 maçta 13 gole imza atar. Takımdaki ikinci yıl ise işler biraz ters gider. Saffet Sancaklı, o yılları şöyle anlatıyor: “Gaziosmanpaşa’nın bağrından kopan 20 yaşında bir çocuğun altına BMW’yi ve parayı verirsen olacağı bu. Rahmetli Süleyman abi de bunları duymuş ve çağırdı beni. 'Niye rahat durmuyorsun?' dedi bana. Ben, 'Yok öyle bir şey.' falan desem de dinlemedi beni” dedi.
 
Eskişehirspor’u işaret etti
Sancaklı, "Rahmetlinin önünde de ligin puan tablosu vardı. Lider Beşiktaş ve lig sonuncusu Eskişehirspor. Puan tablosunu bana doğru çevirdi ve parmağıyla lig sonuncusu Eskişehirspor’u işaret ederek, 'Seni buraya gönderirim.' dedi. Tabii o vakitler bizde asilik tavan durumda ya, 'Gönderirsen gönder.' dedim. O da iyice sinirlendi ve kovdu beni odasından” ifadelerini kullandı.
 
Arayan Aydın Begiter
Sancaklı, “Ertesi gün sabah saat 09.00 civarı ve ev telefonu çalıyor. Arayan kişinin söyledikleri şu: "Ben Eskişehirspor’un başkanı Aydın Begiter. Süleyman abi seni bana verdi nereden alayım seni?' Öğle vakti gelmeden kendimi Eskişehir’de buldum. Tabii ki Süleyman abi iyi ki bunu yaptı. Hayatı öğrenmek adına iyi bir ders verdi bana” dedi.
 
Arıman Web reklam
1000
icon
Es 14 Ağustos 2020 09:12

Eskisehir’in suyu ,havası, insanı, Hele hele Eskişehirspor ruhu ve camiası insanda unutulmaz izler ve anılar bırakır..

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir