Sağlık iletişimcileri Eskişehir’e geliyor

Videoyu Aç Sağlık iletişimcileri Eskişehir’e geliyor
A
a

Anadolu Üniversitesi, İletişim Bilimleri Fakültesi bu yıl beşincisi gerçekleştirilecek Sağlık İletişimi Sempozyumuna ev sahipliği yapacak.

Sağlık iletişimi alanında çalışmalarda bulunan medya ve sağlık profesyonelleri ile akademisyenler iki gün sürecek sempozyumda bir araya gelecek. Sempozyum kapsamında 40’a yakın bildiri sunumunun dışında davetli özel oturumlar ve çeşitli etkinlikler de gerçekleştirilecek. İletişim Bilimleri Fakültesi Frig Salonu’nda 7 Kasım Perşembe günü saat 09.00’da gerçekleştirilecek açılış törenine Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şafak Erten Çomaklı, Sağlık Bakanlığı Sağlığın Geliştirilmesi Genel Müdürü Prof. Dr. Mustafa Taşdemir ve Kıbrıs Tabipler Birliği Başkanı Dr. Özlem Gürkut katılacak.
Sempozyum hakkında bilgi veren Organizasyon Komitesi Başkanı Prof. Dr. Erkan Yüksel, sempozyumda sağlık personeli-hasta iletişimi, sağlık kurumlarında iletişim, sağlık okuryazarlığı, medyada sağlık konusunun sunumu, sağlık kampanyaları, sosyal medya ve sağlık gibi konu başlıklarının ele alınacağını söyledi. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi