Sağlık ve yaşam için adayız

Videoyu Aç Sağlık ve yaşam için adayız
A
a

Eskişehir Bilecik Tabip Odası Genel Kurulu’nda Çağdaş Hekim Grubu olarak aday olduğunu söyleyen Op. Dr. Muharrem Şenel, “Demokrasi, özgürlük, eşitlik, laiklik ve barışın; sağlık ve yaşam hakkımız için en temel talepler olduğunu unutmayacağız” dedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehir Bilecik Tabip Odası Başkanı Nesrin Aksoy Ekici, nisan ayında genel kurula gideceklerini duyurdu. Çağdaş Hekim Grubu olarak 2020 yılında seçildiklerini söyleyen Ekici, iyi hekimlik yaparken, ekonomik sıkıntıların olmadığı, baskı, mobing ve şiddetten uzak, güvenli çalışma ortamları için çalıştık. Bundan sonra da aynı istek ve güçle çalışacağız” dedi. Ekici, Çağdaş Hekim Grubu olarak genel kurulda Op. Dr. Muharrem Şenel öncülüğünde tekrar aday olduklarını ifade etti.
ÇALIŞMA KOŞULLARI DÜZELTİLMELİ
Çağdaş Hekim Grubu olarak hem halkın sağlık hakkı için hem de hekimlerin hakları için mücadele etmeye devam edeceklerini belirten Muharrem Şenel, “Hekimlerin kamuda, özelde; ister işyeri hekimi, ister emekli, ister çalışan emekli, ister aile hekimi, ister üniversite ve eğitim hastanelerinde öğretim üyesi, uzman asistan olsun özlük haklarının iyileştirilmesi, çalışma koşullarının düzeltilmesi için çabalarımızı yılmadan sürdüreceğiz” diye konuştu.
DAHA İLERİ TAŞIYACAĞIZ
Şenel konuşmasını şu şekilde sürdürdü: “Ülkemizin ve ilimizin sağlık sorunlarına yönelik düşünce ve önerilerimizi kamuoyuyla paylaşmayı, alternatif politikalar üretmeyi ve bunları savunmayı meslek örgütü sorumluluğu olarak görüp yaşamın her alanında olmaya devam edeceğiz. Çevre, barınma, beslenme gibi sağlık alanını doğrudan etkileyen alanlarda yaşamdan ve toplumdan yana olan tutumumuzu daha kararlılıkla sürdüreceğiz. Demokrasi, özgürlük, eşitlik, laiklik ve barışın; sağlık ve yaşam hakkımız için en temel talepler olduğunu unutmayacağız. Bugüne değin demokratik, katılımcı ve şeffaf bir oda anlayışı ile çalıştık. Geliştirdiğimiz bilgi birikimini ve deneyimi paylaşmak ve daha da ileri taşımak için yeniden adayız.” MELTEM KARAKAŞ
Çağdaş Hekim Grubu:Op. Dr.Muharrem Şenel, Dr. Bülent Karalar, Dr. Seçil Biçer, Dr. Hamit Güçlüer, Dr. Cem Özdağ, Dr. Ferdi Köşger, Dr. Betül Sevinç
 
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir