Sağlıkta iş birliği!

Videoyu Aç Sağlıkta iş birliği!
A
a

Eğitim Bir-Sen Eskişehir 1 Nolu Şube Başkanlığı ile Eskişehir Özel Gür Life Hastanesi arasından protokol imzalandı. İmza altına alınan protokol sayesinde Eğitim Bir-Sen üyeleri sağlık indiriminden yararlanacak.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eğitim-Bir-Sen üyeleri Özel Gür Life Hastanesi ile imzalanan protokol ile birlikte sağlık indirimine hak kazandı. Protokol töreninde konuşan Eğitim Bir-Sen Eskişehir 1 Nolu Şube Başkanı İbrahim Akar üyelerinin bir takım avantajlardan faydalanabilmeleri için bu protokolü imzaladıklarını ifade ederek, “Eğitim Bir-Sen olarak üyelerimize Eğitim Bir-Sen’de olmalarının avantajlarını sunmak adına bütün anlaşmalarımız yapılacak. Bugün de Özel Gür Life Hastaneleri de Eskişehir’imiz de hizmet vermeye başlayan seçkin hastanelerimizden bir tanesi…  Üyelerimizin faydalanabilmesi adına anlaşma yapacak hastanemizle böyle bir protokol imzalama kararı kılındı. Ben protokolün imzalanmasından dolayı desteklerini esirgemeyen hastane yönetimine teşekkür ediyorum” dedi.
Özel Gür Life Hastane Genel Müdürü Mehmet Kişi de sağlıkla alakalı kendilerine düşen yapılacak ne varsa yapmaya hazır olduklarını kaydetti. Ayrıca  bütün memur-sen üyelerini hastaneye hasta olarak değil kahve içmeye de beklediklerini belirtti.
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi