Şampiyon kanocumuz Avrupa arenasında

Videoyu Aç  Şampiyon kanocumuz Avrupa arenasında
A
a

Eskişehir Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü’nün başarılı Milli Takım sporcusu Mehmet Ali Duman, 18-21 Ağustos tarihlerinde Almanya’da düzenlenecek Durgunsu Kano Büyükler Avrupa Şampiyonası’nda madalya mücadelesi verecek.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Su sporlarında yetiştirdiği başarılı sporcular ile Türk sporuna güç veren Eskişehir, şampiyon milli sporcuları ile adından söz ettirmeye devam ediyor.
Geçtiğimiz günlerde Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin Sarısungur Göleti’nde ev sahipliğini yaptığı Türkiye Şampiyonası’nda şampiyonluğa ulaşan milli kanocu Mehmet Ali Duman, Avrupa Şampiyonası’nda madalya mücadelesi verecek.
Eskişehir Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü’nün Milli Takım sporcusu Duman, 18-21 Ağustos tarihlerinde Almanya’nın Münih kentinde düzenlenecek Durgunsu Kano Büyükler Avrupa Şampiyonası’ndamadalya için kürek çekecek.
Başarılı sporcu Duman, şampiyona öncesi 1-15 Ağustos tarihleri arasında Sakarya’da düzenlenen Türkiye Kano Milli Takım Kampı’na davet edildi.
Duman Milli Takım kampına katılmak üzere Sakarya’ya giderken hedefinin Avrupa Şampiyonası’nda hem ülkemize hem de Eskişehir madalya gururu yaşatmak olduğunu belirterek, kendisine desteklerini esirgemeyen Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen ile Eskişehir Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Oğuzhan Özen’e teşekkür etti.
 
 
 
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi