Sandıklı’Ya Spor Alanında Yeni Yatırımlar Yapılacak

Videoyu Aç Sandıklı’Ya Spor Alanında Yeni Yatırımlar Yapılacak
A
a

Afyonkarahisar Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Gençlik Ve Spor Bakanlığı Aracılığı İlçeye Kapalı Spor Salonu, Olimpik Yüzme Havuzu, Uluslararası Standartlarda Çim Saha Ve Aydınlatması İle Semt Sahaları Yapılacağı Müjdesini Verdi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Afyonkarahisar Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Gençlik ve Spor Bakanlığı aracılığı ilçeye kapalı spor salonu, olimpik yüzme havuzu, uluslararası standartlarda çim saha ve aydınlatması ile semt sahaları yapılacağı müjdesini verdi.
Gençlik ve Spor Bakanlığı’nda düzenlenen imza törenine davet edilen Başkan Çöl ve beraberindeki heyet imza töreninde hazır bulunarak, ilçeye yapılacak olan yeni tesislerin müjdesi için Bakan Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na bizzat teşekkürlerini iletti. Başkan Çöl imza töreni sonrası yaptığı açıklamada ise “İlçemize yapılacak olan kapalı spor salonu, olimpik yüzme havuzu, uluslararası standartlarda çim saha ve aydınlatması, semt sahaları olmak üzere bir çok farklı alanda yapılacak olan yatırımların Afyonkarahisar ve Sandıklı ilçemize hayırlı ve uğurlu olmasını temenni eden Bakan Kasapoğlu, ilçemizden gelen heyetle ilgilenerek Sandıklı ilçemize selamlarını gönderdi. Yatırımlarda emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.
Kaynak : Afyon Haberleri
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi