Şanlı Zaferin 99. Yıl Dönümü Kutlanıyor

Videoyu Aç Şanlı Zaferin 99. Yıl Dönümü Kutlanıyor
A
a

Afyonkarahisar’Da Büyük Taarruz Ve Zafer Haftası Etkinlikleri Şuhut Atatürk Evi’Nde Gerçekleştirilen Etkinlikle Başlarken, Etkinlikte Türkiye’Nin Dört Bir Yanından Gelen Vatandaşlar Meşaleli Yürüyüş Yaparak Kutlamalara Başlattı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Afyonkarahisar’da Büyük Taarruz ve Zafer Haftası etkinlikleri Şuhut Atatürk Evi’nde gerçekleştirilen etkinlikle başlarken, etkinlikte Türkiye’nin dört bir yanından gelen vatandaşlar meşaleli yürüyüş yaparak kutlamalara başlattı.
Kutlama etkinlikleri kapsamında ilk program protokol üyelerinin katılımı ile Büyük Taarruz’un son planlarının yapıldığı Şuhut Atatürk Evi’nde yapıldı. Etkinlik öncesinde protokol üyeleri Atatürk Evini’de gezerek görevlilerden bilgiler aldı. Program Türkiye’nin birçok kentinden gelen katılımcıların Türk bayrakları eşliğinde yaptıkları meşaleli yürüyüş ile başladı. Yürüyüşte mehteran takımı ve atlı birliklerde yer alırken, bu sene yapılan etkinliğe katılımın geçen yıllara göre daha fazla olduğu gözlendi. Yürüyüş daha sonra kutlamaların ikinci adresi olan Şuhut Şehir Stadyumu’nda sona erdi.
Kaynak : Afyon Haberleri
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi