SARICAKAYA KALKINACAK

Videoyu Aç SARICAKAYA  KALKINACAK
A
a

AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, Sarıcakaya ilçesini ziyaret ederek birtakım temaslarda bulundu. Günay, ilçe kaymakamı ve belediye başkanı ile bir araya gelerek önümüzdeki dönemlerde yapılacak projeler hakkında bilgi aldı.


AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay ilçe ziyaretlerine Sarıcakaya ile devam etti. Öncelikle Sarıcakaya Kaymakamı Murat Demirbilek’i ziyaret ederek başlayan Günay,“Bu dönemde yapılan tüm destekler için teşekkür ediyor, Türk Milletinin nasıl yardımsever ve vefalı bir millet olduğunu tekrar görmemize vesile oldunuz, Kaymakamımızın şahsında çalışan tüm ekibine teşekkür ediyorum.” dedi.

KALKINMASINI SAĞLAYACAK

Sarıcakaya Belediyesi Başkanı Hüseyin Çam’ı ziyaret eden Günay’a program esnasında AK Parti İlçe Başkanı Fatih Er ve Kadın Kolları Başkanı Kadriye Okur eşlik etti. Belediyelerin çalışmaları ve devam eden projeleri hakkında detaylı bilgi alan Günay Belediye Başkanı ve Kaymakam ile alan ziyaretleri de yaptı. İlk ziyaret alanları Sarıcakaya için yapılacak olan TOKİ Sosyal Konut Projesinin olduğu alan oldu. Sarıcakaya ve Mihalgazi’nin ön talepleri birleştirilerek tek bir proje olarak yapılacak olan sosyal konut proje alanı incelendi. Günay “İlçelerimizde ev sahibi olmak isteyenlere TOKİ Sosyal Konut projesi önemli bir imkan oluyor. Bu tür hükümet yatırımlarılarımız hem hemşerilerimizi ev sahibi yapıyor hem de Sarıcakaya’mızın her geçen gün gelişmesini sağlıyor” dedi. HM

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi