Sarıcakaya'da Covid alarmı

Videoyu Aç Sarıcakaya'da Covid alarmı
A
a

Sarıcakaya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nde çalışan bir personelin Covid-19 testinin pozitif çıkması sebebiyle ilçe milli eğitim karantinaya alınıp kapatıldı. 


Covid-19 salgını vaka sayıları her geçen gün artıyor. Okullarda da başlayan seminer dönemi birçok öğretmeni tedirgin etmeye başladı. Eğitim sendikaları tarafından öğretmenlere yaygın ve düzenli Covid-19 testi yapılmasına ilişkin açıklamalar yapılırken, bir haber de Sarıcakaya'dan geldi. Sarıcakaya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nde çalışan bir personelin Covid-19 testinin pozitif çıkması sebebiyle ilçe milli eğitim karantinaya alınıp kapatıldı.
KARANTİNA VAR
Konuyla ilgili şahsi telefonunu arayarak bilgi aldığımız İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Yazar ise şu açıklamayı yaptı: "Bir personelde Covid-19 pozitif çıktı. Temaslı personelle birlikte şu an karantinada fakat ben kaç kişi karantinada bilmiyorum. O zaman izindeydim. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü açık bir kişi yazışmaları yapıyor. İlçe milli eğitim hiç kapanmadı. Evde karantinada olanlar evden yazışmaları, işleri takip ediyor." Öte yandan öğlen saatlerinde aradığımız ilçe milli eğitim müdürlüğünde telefonlara cevap veren olmadı. MELTEM KARAKAŞ KAYA
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi