Şehirde kapılar Es Es’e duvar olmuş!

Videoyu Aç Şehirde kapılar Es Es’e duvar olmuş!
A
a

Eskişehirspor’da geçmişin günahlarını, şu günlerde, kulübün en zor döneminde ödemeye çalışanların ağır bir sınavdan geçtiği süreci yaşıyoruz. Mehmet Şimşek başkanlığındaki yönetim kendin şehrinde her defasında yalnızlıktan yakınıyor. Eskişehir’de kapılar bu kulübe duvar olmuş…

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Bedelini bu isimler ödüyor
Eskişehirspor’da gerek Kulüp Başkanı Mehmet Şimşek gerekse yöneticiler hemen hemen her fırsatta genel olarak şehirden destek göremediklerinden yakınıyor. Geçmişte kulüpte yapılan yanlışların bedelini bugün Eskişehirspor’u düzlüğe çıkarabilmek için çabalayanlar ödüyor. Daha doğrusu şehir bu isimlere ödetiyor… Bir an önce durumun ciddiyetinin farkına varmak lazım. Eskişehirspor 3. Lig’de mücadele edecek bu sezon. Bu ligin altı amatör küme!

Tweeti alıntı yaptı
Twitter hesabımda dün Eskişehirspor Kulübü Başkanı Mehmet Şimşek’in gündeme dair açıklamalarının yer aldığı Sonhaber Gazetesi sayfalarını paylaştım. Sayfanın birinde manşet takım için söylediği ‘Tecrübesiz kelimesini kabul etmiyoruz’du. Diğer sayfanın manşeti ise merakla beklenen isim sponsorluğuydu. Manşet şuydu; ‘İsim sponsorluğundan hala bir sonuç çıkmadı’ Bu iki sayfayı alıntı yapan Şimşek, olayı ayrıntısı diyerek Tweet attı.

Başkan’dan ES GAZ’a sitem
Başkan Şimşek’in Tweet’i şu şekilde, “Eskişehirspor isim sponsorluğunda bu şehirden ekmek yiyen firma olmalı şehre uzak olmamalı mantığı ile sayın bakanımızın randevuyu bizzat alması sonucu ESGAZ dağıtım şirketi sahibi Kolin İnşaat genel müdürü ile sayısız görüşüldü. Bırakın isim sponsorluğunu yıllık 200 bin TL’yi bulan gaz kullanımımıza bile sponsor olmadılar. Şehirden uzak olmamalı derken zaten baştan yanılmışız. Allah var gam yok. Yaşasın Eskişehirspor”
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi