Şehitlerimizi unutmayacağız

Videoyu Aç Şehitlerimizi unutmayacağız
A
a

Terörle Mücadele ve Vazife Kahramanları ve Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Eskişehir Şubesi’nin açılış töreni gerçekleştirildi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Türkiye genelinde 56 şubesi bulunan Terörle Mücadele ve Vazife Kahramanları ve Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin Eskişehir Şubesi açıldı. Açılışa Terörle Mücadele ve Vazife Kahramanları ve Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı Emrullah Aktaş, MHP Eskişehir Milletvekili Metin Nurullah Sazak, MHP Tepebaşı İlçe Başkanı Uğur Yüceses, Sarar Protokol Müdürü Alaaddin Çoban ve birçok kişi katıldı.
ÖNCELİK VERECEĞİZ
Açılış töreninde konuşan Terörle Mücadele ve Vazife Kahramanları ve Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Eskişehir İl Başkanı Kadriye Sangül, “Terörle mücadele vazife kahramanları olarak beni bu göreve layık gören sayın genel başkanımıza teşekkür ediyorum. Terörle mücadele vazife kahramanları olarak sadece toprakları için şehit olan Mehmetçiklerimiz değil, bunun yanı sıra emniyet güçlerimiz, jandarma güçlerimiz, korucu görevlerinde yer alan arkadaşlarımız olmak üzere birçok şehidimiz var. Bu şehit ailelerine öncelik vermek adına derneğimizi kurduk. Bütün çocuklarımızın her zaman yanında olacağız” dedi.
ASLA UNUTMAYACAĞIZ
Şehit ve gazileri asla unutmadıklarını söyleyen Metin Nurullah Sazak ise, “Terör gazisi ve şehitleri için açılan derneğimiz hayırlı olsun diyorum. Şehit ve gazilerimiz bizim memleketimizin teminatıdır. Bu dernekler şehit ve gazi ailelerinin dayanışmasını sağlaması açısından, ilişkileri sıcak tutması açısından çok önemli. Gazilerimiz de şehitlerimiz de her zaman bizim aklımızdadır. Onları asla unutmayacağız. Hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu. Konuşmaların ardından plaket töreni yapıldı ve dernek açılışı gerçekleştirildi. MELTEM KARAKAŞ KAYA
 
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi