ŞENLİK COŞKUSU

Videoyu Aç ŞENLİK COŞKUSU
A
a

Tepebaşı Belediyesi’nin destekleri ile Şeker Mahallesi Muhtarlığı tarafından düzenlenen 1. Çocuk Şenliği’ne vatandaşların ilgisi yoğun oldu.

Etkinliğe Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç’ın yanı sıra CHP İl Başkanı Abdülkadir Adar, Şeker Mahalle Muhtarı Canan Arı, Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Fethi Özkara, Eskişehir Kültür Sanat Derneği (ESKÜDER) Başkanı Gazi Durusu ve çok sayıda mahalle sakini katıldı.
ÇOCUKLARIMIZ İÇİN
Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç konuşmasında keyifli bir etkinlik gerçekleştirildiğini kaydederek, “Bölge halkımızın parklarımızı yoğun olarak kullanmasından dolayı çok memnunum. Çocuklarımızın geleceği çok önemli. Bizler de onlar için büyük projeler, çalışmalar yapıyoruz. Biliyorsunuz burada bir de Deneyimli Kafe’miz var. Orası da kadınlarımızın ve emekli erkeklerimizin uğrak mekanlarından, önemli bir yer haline geldi. Bugün sevgili Canan Arı’nın gayretleri ile bu etkinlik gerçekleşiyor. Kendisini kutluyorum, mahallelerimizin sorunlarını çözebilmek adına muhtarlarımız ile sürekli olarak görüşüyoruz. Hepinize verdiğiniz destekler için çok teşekkür ediyorum. Yolumuza yeni ve güzel hizmetler ile devam edeceğiz” diye konuştu.
DESTEĞE HAZIRIZ
Şeker Mahalle Muhtarı Canan Arı, “2019-2020 eğitim-öğretim yılına az bir süre kaldı ve öğrencilerimize küçük de olsa bir katkımız olsun istedik. Mahalle sakinlerimiz de bir araya gelerek eğlensin ve kaynaşsınlar istedik” diye konuştu. Eskişehir Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Fethi Özkara ise “Kurumlar arası iletişim ile bu tür organizasyonlarda her zaman üzerimize düşen görevi yerine getirmeye hazırız” dedi. Konuşmaların ardından Başkan Ataç, etkinliğe katılan çocuklar ile bol bol hatıra fotoğrafı çektirirken şeker ikramında da bulundu. Etkinlikte daha sonra çocukların ve engelli bireylerin ücretsiz saç tıraşları yapıldı. Program çuval yarışı, halat çekme, kaşıkta yumurta taşıma, yüz boyama ve palyaço gösterisi gibi etkinliklerin ardından sona erdi. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi