Şikayetten vazgeçtiler

Videoyu Aç Şikayetten vazgeçtiler
A
a

Sosyal medya üzerinden ‘soruyoruz’ hashtagi ile Eskişehir’deki AK Partili yöneticilere birtakım sorular soran CHP’lilerden huzuru bozdukları gerekçesiyle şikayetçi olan AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan, “Şikayetimizden arkadaşlarım ve şahsım adına vazgeçiyoruz” dedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Geçtiğimiz günlerde CHP Eskişehir İl Yöneticileri sosyal medyada ‘soruyoruz’ hashtagi ile AK Parti Eskişehir İl Yöneticilerine birtakım sorular yöneltti. CHP’lilerin sosyal medyada gerçekleştirdikleri eylemin ardından AK Parti Eskişehir İl Başkanı Zihni Çalışkan, İl Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Turhanoğlu ve AK Parti Meclis Üyesi Murat Özcan, aralarında CHP İl Yönetim Kurulu Üyelerinin de bulunduğu birçok kişiden şikayetçi oldu.

HUZUR VE SÜKUNU BOZDULAR
Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla arkadaşlarıyla birlikte davalardaki şikayetlerinden vazgeçtiklerini söyleyen Zihni Çalışkan, siyasetin fikir ortaya sürerek, yapıcı bir şekilde gerçekleştirilmesi temennisinde bulundu. Çalışkan sosyal medya hesabından şu paylaşımı yaptı: “Meclis üyesi arkadaşlarımızın haklı tepkilerini bastırmak ve yıldırmak amaçlı yapıldığı ortada olan eylemlerden dolayı bir süre önce bu eylemleri gerçekleştirenkişiler hakkında şikayetçi olmuştuk. Bu eyleme karışan kişiler; başta şahsım olmak üzere, Odunpazarı Belediye Meclis Üyelerimizi, İl Başkan Yardımcılarımızı da 1000’den fazla kez anlamı, bağlamı belirsiz sorular ile ismen işaretleyerek, huzur ve sükunu bozmak dışında bir amaçlarının olamadığı apaçık ortadır! Ancak yine de Cumhuriyet Halk Partisi üyeleri de dahil siyasetin, fikir ortaya sürmenin de anlamlı ve yapıcı şekilde gerçekleştirilmesi temennisi ile devam eden davalardaki şikayetimizden arkadaşlarım ve şahsım adına vazgeçiyoruz! Umuyoruz ki bundan sonra vakitlerini topluma faydalı olacak, olumlu amaçlar ile değerlendirirler.”
MELTEM KARAKAŞ
 
 
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir