Simav’Da Megapol Şehir Planlaması

Videoyu Aç Simav’Da Megapol Şehir Planlaması
A
a

Sağda - Sağlık Turizmi Geliştirme Birliği Başkanı (Sgeb) Ve Megapol Şehir Planlama İcra Kurulu Başkanı Mustafa Geylani Ortada- Simav Belediye Başkanı Avukat Adil Biçer Solda - Anadolu Basın Yayın Birliği İstanbul İl Başkanı Nursel Bilgili

Kütahya’nın Simav ilçesinde, hazırlıkları sürdürülen megapol şehir planlaması ve projelerin görüşüldüğü bir ziyaret gerçekleştirildi. Sağlık Turizmi Geliştirme Birliği Başkanı (SGEB) ve Megapol Şehir Planlama İcra Kurulu Başkanı Mustafa Geylani, Simav Belediye Başkanı Avukat Adil Biçer’i makamında ziyaret etti.
Başkan Biçer, Simav’ın çehresinin değiştirilip, termal turizmin merkezi olma yolunda mega projeler hazırlandığını belirtti. Biçer “Sağlık Turizmi Geliştirme Birliği Başkanı (SGEB) ve Megapol Şehir Planlama İcra Kurulu Başkanı Mustafa Geylani ile yapmış olduğumuz görüşmede, termal ilçemiz Simav’ın fiziki görünümü ile termal turizmin geliştirilmesi için planlanan yatırımlar ve projelerimiz hakkında bilgi alış verişinde bulunduk. Ziyaretlerinden dolayı Mustafa Geylani’ye ve Anadolu Basın Yayın Birliği İstanbul İl Başkanı Nursel Bilgiliye teşekkür ediyoruz” dedi.
Kaynak : Kütahya Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi