Şimşek olayın iş yüzünü birinci ağızlardan öğrendi

Videoyu Aç Şimşek olayın iş yüzünü birinci ağızlardan öğrendi
A
a

Geçtiğimiz günlerde gazetemiz de de yer alan menajerlik krizi haberleri sonrası Eskişehirspor Başkanı Mehmet Şimşek harekete geçti. Olayı araştıran Şimşek’in Suat Kaya ve yardımcı antrenörlerle toplantı yaptığı öğrenildi. Şimşek olayın iç yüzünü birinci ağızlardan öğrendi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Devre arasında yaşanmış
Es Es’in genç forveti Onur Arı, son oynanan Pendikspor maçında kadroya alınmayınca farklı iddialar ortaya atılmıştı. Onur’un Suat Kaya’nın menajeriyle çalışmaya sıcak bakmadığı için kadro alınmadığı haberlerinin ardından Başkan Mehmet Şimşek harekete geçti. Başkanın geçtiğimiz gün Suat Kaya ve yardımcılarıyla bir toplantı yaptığı öğrenildi. Devre arasında Suat Kaya’nın yardımcılarından birisinin Onur Arı’ya böyle bir teklif götürdüğünü Başkan Mehmet Şimşek öğrendi.
 
Pendik maçı performansla alakalı
Şimşek’in yardımcı teknik adam Nedret Kuru’dan aldığı bilgilere göre, olayın bu sezon Antalya’da yapılan devre arası kampta yaşandığı, Suat Kaya’nın menajerinin istediği üzerine, Onur Arı’nın telefon numarasını menajere verdiğini ve herhangi bir baskı kurmadığını söyledi. Kuru, Onur’un Pendik maçı kadrosuna alınmamasının yaşanan bu olaylarla ilgisinin olmadığını ve tamamen Suat Hoca’nın oyuncunun performansına dayalı kararı olduğunu söylediği bildirildi.
 
Maçlara hazır olsunlar
Yardımcı Antrenör Nedret Kuru ile görüşen ve olayın detaylarını öğrenen Başkan Mehmet Şimşek, hem Onur Arı hem de Isparta 32 maçında yardımcı teknik adamla tartışan fakat olay sonrası özür dilemesine rağmen kadroya alınmayan Tolga Yakut konusunda tavır sergileyen teknik kadroyu
uyardığı öğrenildi. Şimşek her iki oyuncunun da ligde kalan maçlarda forma giyebilmeleri için hazır hale getirilmelerini istediği gelen haberler arasında.
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir