Şimşek’ten sitem!

Videoyu Aç Şimşek’ten sitem!
A
a

Eskişehirspor Kulübü Başkanı Mehmet Şimşek, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Eskişehirspor yönetimine kimse ‘Oturdukları yerden yönetiyorlar’ diye ithamda bulunamaz” ifadelerini kullandı. Başkan Şimşek, ithamda bulunanın kim ya da kimler olduğunu ise açıklamadı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
UZAKTAN DAVULUN SESİ GÜZEL GELİR
Sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla kulüp ile ilgili önemli gelişmeleri camiayla paylaşan Eskişehirspor Kulübü Başkanı Mehmet Şimşek bu kez sitem etti. Başkan Şimşek, “Eskişehirspor yönetimini kimse oturdukları yerden yönetiyorlar diye ithamda bulunamaz. 2 yöneticimiz İstanbul’da görüşmede, 2 yöneticimiz rahatsızlanan hastaneye giden futbolcumuz için başında, 1 yöneticimiz el ilanları ile uğraşıyor. Uzaktan davulun sesi güzel gelir” diyerek tepkisini ifade etti.
BU İŞLER BU KADAR BASİT DEĞİL
Başkan Şimşek bugünü işaret ederek, “2 yöneticimiz Ankara’da olacak. 1 yöneticimiz billboard (ilan tahtası) ve el ilanı ile uğraşacak. 2 yöneticimiz mülki idarecilerimiz ile görüşecek. Toprağa düşene kadar mücadele edeceğiz. Bu işler bu kadar basit değil, yönetim kurulumuzun hakkını yemeyin. İşlerinden, ailesinden ödün veriyorlar” dedi.
KENDİ KENDİNE GELMİYOR
“Bu iş bayrak yarışı” diyen Şimşek, “Tüm yönetim kurulları Eskişehirspor yaşasın diye uğraşır. Bu localar, led reklamlar kıyafetler deplasman masrafları kendi kendine gelmiyor. Yalvararak, rica ederek, isteyerek, ziyaret ederek geliyor. Yaşasın Eskişehirspor” ifadelerini kullandı.açıklamadı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi