Sissoko fesih hakkını kullandı

Videoyu Aç Sissoko fesih hakkını kullandı
A
a

Eskişehirspor’da bu sezon hiçbir kamp çalışmasına katılmayan İbrahim Sissoko sözleşmesini tek taraflı feshetti. Alacaklarını alamadığı için sözleşme fesih hakkını kullanan oyuncunun Altay’a transfer olması bekleniliyor.


Yönetim belli bir ödeme yapmıştı
Eskişehirspor’da İbrahim Sissoko şoku yaşandı. Geçtiğimiz sezondan alacaklarını alamadığı için bu sezon hem Polonya hem de Afyon kampına katılmayan Fildişili futbolcu, alacaklarını alamadığı gerekçesiyle serbest kalma hakkına sahipti. Eskişehirspor yönetimi, Sissoko’ya bir kısım ödeme yaparak bu tehlikeyi ortadan kaldırmıştı. Bu ödemeden bir süre sonra Eskişehirspor yönetiminden 25 bin euro daha talep eden Sissoko bu ödemenin ardından takıma katılacaktı.
 Altay’a transfer olması bekleniyor
Ancak Eskişehirspor yönetimi ödemeyi yapacak parayı bulamadığı için ödemeyi gerçekleştiremedi. Bu durumdan sonra bir kez daha serbest kalma hakkını eline geçiren Sissoko bu sefer bunu kullanarak sözleşmesini tek taraflı feshetti. 6 Ağustos tarihi itibari ile Türkiye Futbol Federasyonuna başvurarak fesih hakkını kullanan Sissoko şu an serbest durumda. Tecrübeli futbolcunun bir süredir görüştüğü Altay’a transfer olması bekleniliyor.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi