Sivrihisar için ortak projeleri konuştular

Videoyu Aç Sivrihisar için ortak projeleri konuştular
A
a

Eskişehir’de görev yapan Sivrihisarlı muhtarlar, Sivrihisarlılar Derneği’ni ziyaret ettiler ve ortak projelerle ilgili yapılacak çalışmaları görüştüler.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehir’de görev yapan 71 Evler Mahallesi Muhtarı Veysel Gaznepoğlu, Emek Mahallesi Muhtarı Sibel Akıl, Kurtuluş Mahallesi Muhtarı Akın Günyüzü, Erenköy Mahallesi Muhtarı Osman Çalış, Eskişehir’de faaliyet gösteren Sivrihisarlılar Derneği’ni ziyaret ettiler ve yapılacak ortak projeler hakkında bilgi alışverişinde bulundular.
Sivrihisarlı muhtarlar ziyaret ile ilgili yaptıkları ortak açıklamada, ‘’Sivrihisarlı hemşerilerimizle önümüzdeki günlerde, Eskişehir ve Sivrihisar’da yapılacak etkinlikleri gözden geçirdik. Sivrihisarlılar olarak Eskişehir ve Sivrihisar’da yapacağımız etkinlikleri ortaklaşa birlikte yürüteceğiz. Amacımız, Sivrihisar ilçemizin her yönünü tanıtmak ve birliktelik oluşturmaktır. Bu dernekte, vaktimizin müsait olduğunda Sivrihisarlı hemşerilerimizle birlikte oturup, sohbet edip kaynaşacağız. Sivrihisarlılarla devamlı iletişim içinde bulunacağız ve ilerleyen günlerde ortak projeler geliştireceğiz’’ dediler.
Sivrihisar Sosyal Kültürel ve Dayanışma Derneği Başkanı İsmail Arslan ise ziyaretten memnun olduğunu belirterek, ‘’Ziyaretimize gelen ve Eskişehir’de görev yapan Sivrihisarlı muhtarlarımızla her konuda karşılıklı fikir alışverişin de bulunduk ve bulunmaya devam edeceğiz. Muhtarlarımızla, samimi sohbet imkânı bulduk ve kaynaştık. Ziyaretimize gelen muhtarlarımız, derneğimize üye oldular’’ dedi.
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Kurban Bayramı tebriği - İYİ Parti
Kurban Bayramı tebriği - Eskişehir Kent Konseyi