SİZİN SESİNİZ OLACAĞIM

Videoyu Aç SİZİN SESİNİZ OLACAĞIM
A
a

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Eskişehir’de esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen Bulvarı’nda bulunan esnafları tek tek gezen Akşener, sıkıntıları dinleyip, “Sizin sesiniz olacağım ben” dedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
HABER: MELTEM KARAKAŞ KAYA

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Eskişehir’de birtakım ziyaretler gerçekleştirdi. İlk olarak Sivrihisar ve Alpu’daki esnafı ziyaret eden Akşener, daha sonra Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ile bir araya geldi.

AKŞENER’E İLGİ YOĞUNDU
Daha sonra Anadolu Üniversitesi Yunus Emre Kampüsü karşısında yer alan Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen Bulvarı’nda bulunan esnafların dükkânlarını gezen Akşener, sıkıntıları dinledi ve notlar aldı. Eskişehirlilerin çok yoğun ilgi gösterdiği Akşener, amacının partisini övmek, oy istemek olmadığını, sadece esnafın dertlerini dinleyip, onların sesi olmaya çalıştığını ifade etti.

“BURADA ÖZNE SİZSİNİZ”
Girdiği dükkanlarda esnafla yakından ilgilenen Akşener, “Esnafların durumu bir masaya yatırılsın. Kredi borcumuz var. Biz şu an bir şey kazanmıyoruz” diyen esnafa, “İlçe ilçe esnaf geziyorum. Gördüğüm şey şu: Burada ben kendi partimi övmüyorum. Burada özne sizsiniz. Sizden öğrendiğim, sizin taleplerinizi kamuoyunun dikkatini çekiyorum. Senin sesini olacağım ben” diye cevap verdi.
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi