Sokak Hayvanları İçin Beslenme Üniteleri Oluşturuldu

Videoyu Aç Sokak Hayvanları İçin Beslenme Üniteleri Oluşturuldu
A
a

Simav'da Sokak Dostlarına Beslenme Ünitesi Oluşturuldu Simav Belediye Başkanı Adil Biçer Sokak Dostlarını Eliyle Besledi

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Kütahya’nın Simav ilçesinde, Koronavirüs tedbirleri kapsamında hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması uygulanırken, sokak hayvanlarının beslenmesi için Simav Belediye Başkanlığı tarafından beslenme üniteleri oluşturuldu.
Koronavirüs (Covid -19 ) salgın hastalığı sebebiyle hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasında, sahipsiz sokak hayvanları unutulmadı. Simav Belediye Başkanı Adil Biçer, sokak dostları için hazırlanan beslenme ünitelerine mama bırakıp, sokakta yaşayan hayvanları eliyle besledi. Başkan Biçer, “ İlçemizin belirli bölgelerinde, sokak dostlarımızın düzenli beslenmeleri ve aç kalmamaları için beslenme üniteleri oluşturduk. Duyarlı vatandaşlarımız da bu alanlara mama ve yiyecek bırakıp, sokak dostlarının beslenmelerine yardımcı oluyorlar. Birlikte yaşadığımız sokak hayvanlarının, kısıtlama günlerinden olumsuz etkilenmemeleri için çalışmalarımıza devam edeceğiz ” dedi.
Kaynak : Kütahya Haberleri - İHA
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi