Son düdük çalana kadar….

Videoyu Aç  Son düdük çalana kadar….
A
a

Eskişehirspor’da Başkan Mehmet Şimşek, “Şartlar ne olursa olsun Eskişehirspor ruhuyla son düdük çalana kadar savaşacağız. Taraftarlarımızda bu yolda bizimle birlikte olsun” ifadelerini kullandı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Yarışın içindeyiz
Eskişehirspor Pazar günü Tarsus İdman Yurdu’nu ağırlayacak. Son haftalarda yaşanan puan kayıpları yüzünden ligde kalma barajının 10 puan gerisinde kaldıklarını belirten Başkan Mehmet Şimşek, matematiksel olarak henüz yarışın içinde olduklarını ve şartlar ne olursa olsun son düdük çalana kadar Eskişehirspor ruhuyla mücadele etmeye devam edeceklerini söyledi.
 
Yükün altına girdik
Başkan Şimşek, “Biz göreve geldiğimizde taraftarlarımızla birlikte bu yola çıktık. Kulübün içinde bulunduğu durumu ve sahipsiz kaldığı süreçte hep birlikte taraftarlarımızla bu yükün altına girdik. Kalan yolumuzu da hep birlikte omuz omuza yürümeliyiz. Pazar günü oynayacağımız Tarsus maçında ve ligde kalan diğer maçlarımızda da tribünlerde hep birlikte çocuklarımıza sahip çıkalım” dedi.
 
Eskişehirspor ruhuyla
“Bu yarış burada bitmeyecek” diye Şimşek, “Bulunduğumuz lig neresi olursa olsun daha güçlü bir şekilde ayağa kalkmak için bugünden kenetlenmeliyiz. Küsmek, skor taraftarı veya lig taraftarı olmak bize yakışmaz. Eskişehirspor ruhuyla sahada arma ve renkleri temsil eden
çocuklarımıza her zamankinden daha fazla destek ve moral verme zamanı. Yol uzun ve bu yolda hep birlikte yürüyelim” diye konuştu.
 
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir