Sorunlar konuşuldu

Videoyu Aç Sorunlar konuşuldu
A
a

Bu yıl ikinci düzenlenen Emirdağ Çalıştayının ikincisi Emirdağlılar Vakfı ev sahipliğinde Eskişehir’de düzenlendi. Çalıştayda Emirdağlıların sorunları ve çözümler konuşuldu.


Büyük Otelde düzenlenen Çalıştaya Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, Emirdağ Vakfı Başkan Vekili Mehmet Kahya, STK’lar ve davetliler katıldı. Çalıştayda Avrupa’da yaşayan Emirdağlıların sorunları konuşulurken birlik ve beraberlik vurgusu yapıldı.
HERKESİN BAŞKANIYIZ
Çalıştayla ilgili konuşan Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, “Bizim üst kimliğimiz Emirdağlılık. Siyasi görüşü ne olursa olsun biz herkesin başkanıyız. Şehrimizin ve Emirdağlıların ufak tefek sorunları var tabi. Bu sorunlara çözüm için Emirdağlı STK’lar ile çalıştay düzenliyoruz. İlkini Emirdağ’da gerçekleştirdik ikincisini de Eskişehir’de gerçekleştiriyoruz. Dar kapsamda başladığımız bu çalışmayı daha geniş çembere yayacağız. Tüm Emirdağlıları bir araya getirip sorunları çözmeye çalışacağız. Planlamamız yapacağız. Üçüncüsünü yine Emirdağ’da gerçekleştirip daha sonra Belçika ve Fransa’da gerçekleştireceğiz” dedi.
ÇÖZÜM ÜRETECEĞİZ
Emirdağlılar Vakfı Başkan Vekili Mehmet Kahya ise “Emirdağlılar çalıştayının ikincisinin ev sahipliğini biz yapıyoruz. Amacımız birlik beraberlik sağlayarak sorunlara çözüm üretmek. Çalıştayda Emirdağ insanlarının nerede ve nerelere gelebileceklerini, siyasi, ticari bürokrat olarak bunların üzerine yoğunlaşıyoruz” diye konuştu. ESRA ÜNLÜ
 
1000
icon
?? 25 Ağustos 2019 13:09

Ülkenin her tarafı her beldesi her insanı güzel.Doğduğu yer o kadarda önemli değil.

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi