SORUNLARIN ÇÖZÜM ORTAĞI

Videoyu Aç SORUNLARIN ÇÖZÜM ORTAĞI
A
a

Emek ve 71 Evler Mahalle Muhtarlarına ziyaret eden CHP Milletvekili Utku Çakırözer, “Mahallelerimizin sorunlarını çözüme kavuşturulmasında bürokrasinin en önemli çözüm ortağı olan muhtarlarımız bizler için çok kıymetli” dedi.


CHP’li Çakırözer 31 Mart muhtarlık seçimlerinin ardından göreve seçilen muhtarları makamında ziyaret ederek tebrik etti, mahalle sakinlerinin talep ve beklentileri karşısında her zaman muhtarların yanında olduklarını söyledi.
YANINIZDAYIZ
Emek Mahalle Muhtarı Sibel Akıl ve 71 Evler Mahalle Muhtarı Veysel Gaznepoğluziyaret eden Çakırözer’e ziyaretlerinde partisinin Odunpazarı İlçe Başkanı ve mahalle temsilcileri de eşlik etti. Çakırözer, “Mahallelerimizin sorunlarını çözüme kavuşturulmasında bürokrasinin en önemli çözüm ortağı olan muhtarlarımız bizler için çok kıymetli, çok değerli. Muhtarlarımızın taleplerinin sonuna kadar takipçisiyiz ve muhtarlarımızın her zaman yanındayız” dedi.
İŞ BİRLİĞİ VURGUSU
Ziyaretinde mahalle muhtarları ve azaları ile bir araya gelen Çakırözer ve ilçe heyeti, muhtarların ve mahalle sakinlerinin talep ve sıkıntılarını dinledi. Çakırözer ve beraberindeki heyet, “Muhtarlarımızın ve mahalle sakinlerimizin talep ve sıkıntılarının sonuna kadar takipçiyiz. Yurttaşlarımızın daha iyi hizmet alabilmesi için muhtarlarımızla işbirliği içinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Mahallelerimize hizmet için muhtarlarımızın talep ve sıkıntılarını hem yerelde hem de Meclis’te gündeme getirmeye devam edeceğiz” dedi. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi