Sorunsuz bitmeli

Videoyu Aç Sorunsuz bitmeli
A
a

Ahmet Kanatlı Anadolu Lisesi’nde oyunu kullanan AK Parti Milletvekili Harun Karacan, “Eskişehir huzurlu bir kent, güzel bir kent. Önemli olan huzurlu ve sorunsuz bir şekilde seçimlerin bitmesi” dedi.


AK Parti Milletvekili ve MKYK Üyesi Harun Karacan, ailesi ile birlikte Ahmet Kanatlı Anadolu Lisesi’nde bulunan 1336 numaralı sandıkta oyunu kullandı. Sandıktan çıkan sonuca herkesin saygı duyması gerektiğini söyleyen Karacan, “Dört aylık gibi yoğun bir seçim süreci vardı. Tabi bu seçim demokrasinin gereğidir. Demokrasimizin en önemli şeylerinden birisi halkımızın sandığa gidip kararını vermesidir. Milletimiz bugün kararını verdi. Tabii ki bu kendisini beş yıl yönetecek olan mahalli idarelerdeki belediye başkanlarına, belediye meclis üyelerine, muhtarlarına kararını verecek. Bu genel seçim değil, bir yerel seçim. Yerelde kendini yönetmesini istediği idarecilerini seçecek, belediye başkanlarını seçecek. Milletin kararıdır. Milletin kararının önüne geçemeyiz. Çıkan sonuca saygı duyacağız” diye konuştu.
TARAFSIZ BİLGİ
Basın mensuplarına seçim sürecindeki çalışmaları için teşekkür eden Karacan, “Tabi belediye başkan adaylarımız, milletvekillerimiz, meclis üyelerimiz ve tüm teşkilatlar çalıştı ama en büyük bu süreci de yöneten ve yürüten, emeği geçen siz basın mensuplarıydınız. Ben öncelikle emekleriniz için, halkımıza doğru bilgileri yansıttığınız için hem Eskişehir basınımıza hem ulusal basınımıza ayrı ayrı teşekkür ederim. Bu da bir demokrasidir. Sizin halkımıza doğru bilgi aktarmanız, halkımıza tarafsız bir şekilde gerçek bilgiyi aktardığınız için de teşekkür ederim” dedi. Eskişehir’in duyarlı bir kent olduğunu ifade eden Karacan, “Önemli olan huzurlu ve sorunsuz bir şekilde seçimlerin bitmesi. Aralarda da seçimler oluyor ama mühim olan Eskişehir huzurlu bir kent. Güzel bir kent. İnsanları duyarlı bir kent. Yarın seçim bitecek mühim olan yarın yan yana gelebilmek. El ele sıkışması lazım herkesin” dedi. MELTEM KARAKAŞ KAYA
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi