SOSYAL SORUMLULUK ÖDÜLÜ TEPEBAŞI’NA

Videoyu Aç SOSYAL SORUMLULUK ÖDÜLÜ TEPEBAŞI’NA
A
a

Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği’nin, 35 belediyenin başvurduğu Sağlıklı Şehirler En İyi Uygulama Yarışması’nda, ödüller sahiplerini buldu. Tepebaşı Belediyesi, Tepebaşı Sosyal Kuluçka Merkezi projesi ile “Sosyal Sorumluluk” kategorisinde ödül almaya hak kazandı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk

Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği tarafından başarılı sağlıklı şehir projelerinin üretilmesini özendirmek ve paylaşılmasını sağlamak amacı ile düzenlenen 11. Sağlıklı Şehirler En İyi Uygulama Yarışması Ödülleri, sahiplerine törenle verildi.

YOĞUN KATILIM

Ödül töreni, Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği’nin İzmir’de Suat Taner Sanat Merkezi’nde düzenlediği 34. olağan meclis toplantısının ardından düzenlendi. Törene Tepebaşı Belediyesi adına Meclis Üyesi Nazan Erşahin katıldı. İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger, Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği Başkanı ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay ile üye belediyelerin başkan ve yöneticilerinin bulunduğu toplantının ardından Sağlıklı Şehirler En İyi Uygulama Yarışması ödül törenine geçildi.

TOPLAM 102 PROJE

“Sosyal Sorumluluk”, “Sağlıklı Şehir Planlaması”, “Sağlıklı Yaşam”, “Sağlıklı Çevre” olmak üzere 4 kategoride düzenlenen yarışmada bu yıl toplam 102 proje değerlendirildi. Tepebaşı Belediyesi de törende, büyükşehir ilçe belediyeleri arasında “Sosyal Sorumluluk” kategori ödülünü aldı. Tepebaşı Belediyesi’nin ödülünü Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği Başkanı ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Erşahin’e takdim etti. HM

Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi