Sosyal tesis kime verildi?

Videoyu Aç Sosyal tesis kime verildi?
A
a

Orhangazi Mahallesi’nde bulunan ve Türk Telekom’a ait olan sosyal tesislerde başlatılan tadilat çalışmaları merak konusu oldu. Kamuoyunun kafasında soru işaretlerine neden olan çalışmalar nedeniyle, tesislerin özel bir kişiye ya da firmaya verildiği iddia edildi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
 ÖZEL FİRMAYA MI VERİLDİ?
Türk Telekom’a ait sosyal tesislerde başlatılan tadilat çalışmaları merak konusu oldu. Uzun yıllardır sadece depolama hizmeti veren tesislerin özel bir kişiye ya da firmaya verildiği ileri sürülüyor.
 YANIT BEKLEYEN SORULAR
Eskişehirli vatandaşlar, “Türk Telekom sosyal tesislerde ne çalışması yapıyor?”, “Çalışmayı kendisi mi yoksa özel bir şirket mi yürütüyor?” sorularının bir an önce yanıtlanmasını istiyor.
 GÖRÜŞMELER NEDEN BİTTİ
Telekom, sosyal tesislerin verimli bir şekilde kullanılması için bir süredir Odunpazarı Belediyesi ile görüşme halindeydi. Görüşmelerin aniden sona ermesi belediye cephesinde de şaşkınlık yarattı.
RUHSATI NASIL ALACAK?
Ayrıca arazi ve sosyal tesisler, kamu alanı olduğu için araziyi özel bir şirket alsa bile belediyeden işletme ruhsatını nasıl alacağı da yanıt bekleyen sorular arasında
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi