Sosyete pazarında bayram yoğunluğu

Videoyu Aç Sosyete pazarında bayram yoğunluğu
A
a

Eskişehir’in sosyete pazarı olarak bilinen Çarşamba pazarında bayram hareketliliği iki hafta öncesinden başladı. Vatandaşlar fiyatların yüksek ancak mağazalara göre pazarda daha uygun olduğunu belirtti.

Sosyete pazarı olarak bilinen Çarşamba pazarında A’dan Z’ye tüm ürünler tezgahlarda alıcılarıyla buluşuyor. Pazarda bayram yoğunluğu da başlamış durumda. Pazar esnaflarından Veysel Atilla, kaliteli ürünleri uygun fiyata vatandaşlara sunduğunu belirterek “Ben 27 yaşındayım. Bu pazara 23 yıldır geliyorum. Ben Bursa’dan geliyorum. Ben çok memnunum. Çok güzel satışlar oluyor. Geçimimizin yüzde 95’ini buradan sağlıyoruz. Bursa ve Eskişehir bizim kalemiz gibidir. Fiyatlarımız da uygun. 5 liradan 70 liraya kadar fiyat aralığı var. Biz kaliteli ürünleri uygun fiyata sunuyoruz” dedi.
MAĞAZALAR GÖRE UYGUN
Pazardaki ürünlerin mağazalara göre daha uygun olduğunu kaydeden Nurgül Diyarlar, “Ama yine da alamıyoruz. Bizim bütçemizi biraz aşıyor. Düşünerek hareket ediyoruz. İhtiyaç olan eksik olan şeyleri alıyoruz” diye konuştu. Fiyatların gayet uygun olduğuna dikkat çeken Büşra Çabalar, “Bence fiyatlar çok uygun. Mağazalara göre uygun. Aradığım her şeyi bulabiliyorum. Bayram alışverişi yapmak isteyenler bence pazara uğramalılar” derken Merve Özden, “Bence çok uygun değil. Normal mağazalarda da aynı fiyat. Bu defa daha yüksek buldum” ifadelerini kullandı. ESRA ÜNLÜ
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi