Şovları İle Yunanistan’I Fethetti

Videoyu Aç Şovları İle Yunanistan’I Fethetti
A
a

Eskişehirli Kuaför Hasan Yılmaz, Selanik’Te Düzenlenen Balkanlar Hair & Makeup Tasarım Show Festivali’Nde Yaptığı Şovlar İle İzleyenleri Büyüledi.

Eskişehirli kuaför Hasan Yılmaz, Selanik’te düzenlenen Balkanlar Hair & Makeup Tasarım Show Festivali’nde yaptığı şovlar ile izleyenleri mest etti.
İtalya’nın Pestum kentinde düzenlenen World Hair Yarışmasından dereceyle dönen Eskişehirli kuaför Hasan Yılmaz, Türk kuaförlerin ismini yurt dışında duyurmaya devam ediyor. Son olarak Yunanistan’ın Selanik kentinde düzenlenen Balkanlar Hair & Makeup Tasarım Show’a C.M.C. C.A.T. Türkiye Başkanı Mustafa Ceylan önderliğinde katılan Eskişehirli kuaför Hasan Yılmaz, sergilediği performans ile izleyenleri mest etti. Kuaför Hasan Yılmaz konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Türk Bayrağı’nı önce İtalya ardından Yunanistan’da dalgalandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Türk kuaförler olarak her geçen gün başarılı işlere imza atmaya ve adımızı duyurmaya devam ediyoruz. Desteklerini esirgemeyen herkese çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
Kaynak : Eskişehir Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi