Suat Kaya: Eskişehirspor’u terk etmeyin!

Videoyu Aç Suat Kaya: Eskişehirspor’u terk etmeyin!
A
a

Eskişehirspor Teknik Direktörü Suat Kaya, 1-1 sona eren Kırşehir Belediye maçı sonrası ESTV’ye konuştu. Kaya, “İçinde biraz Eskişehirspor’u hisseden üst kademedeki gönül verenler… Transfer tahtasını açmamız lazım. Kimse Eskişehirspor’u terk etmesin, biz terk etmeyeceğiz” dedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
İyi savunma yaparken gol yedik
“Maça baskılı başladık” diyerek sözlerine başlayan Kaya, “Pres neticesinde golü bulduktan sonra ilk yarının sonuna kadar iyi de savunma yaptık. İkinci yarı yine dengeliydik. Oyunu kendi sahamızda kabul ettik. Bilhassa orta sahadaki oyuncular fazla yoruldu. Bir duruş hatasından gol yedik. Savunmayı iyi yaparken gol yedik. Bu bizi üzdü. Hemen akabinde öne geçmek için yeniden baskıyı kurduk. Yaptığımız değişiklikler saha içinin biraz canlanmasına neden oldu. Birkaç tane vuruş denemesi başarısız oldu. En sonda da Onur Bayramoğlu’nun tam şut çekecekken ayağı kaydı” dedi.
 
Puan puandır diyoruz
Deneyimli teknik adam, “Puan puandır diyoruz. Üzülüyoruz. Birçok şeyle mücadele ediyoruz. Saha içinde saha dışında yaptığımız mücadele hakikatten takdire şayan. Yönetim başta başkan olmak üzere inanılmaz çalışıyorlar. Hem transfer tahtasını açmak için uğraşıyoruz hem de elimizdeki oyuncuları maksimum seviyeye çıkarmaya çalışıyoruz. Bugün Ömer Faruk’tan faydalandık. Hasan Alp’ten faydalandık. Yarın başkasından da faydalanmaya çalışacağız. Devre arasına kadar toplayabildiğimiz puanı toplamaya çalışacağız” diye konuştu.
 
Tolga fişi çekebilirdi
Maçın kırılma anında galibiyeti getirecek golü kaçırdıklarına parantez açan Kaya, “Tolga Yakut biraz daha Tolga olsaydı fişi çekebilirdi. Ama yoruldu. Berkay geçen hafta dinlenmesine rağmen ilk yarı aldığı darbe nedeniyle kendisi çıkmak istedi. Ben huzurluyum. İçim rahat. Bu oyuncularla toplanacak olan her şeyi toplamaya çalışacağız” ifadelerini kullandı.
 
Transfer yapmamız lazım

Transfer tahtasını açma konusuna değinen Kaya, “Kimseye yalvarmayacağız ama içinde biraz Eskişehirspor’u hisseden üst kademedeki gönül verenler… Transfer tahtasını bir hafta içinde açmamız lazım. Transfer yapmamız lazım. Kimse Eskişehirspor’u terk etmesin biz terk etmeyeceğiz. Mücadele eden çocukların benim evimdeki çocuklardan farkı yok. Onlar da öyle hissetmeli. Kendi çocuklarından farklı hissetmemeli. İnşallah başaracağız” diyerek sözlerini noktaladı.
 
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir