SÜRPRİZ ZİYARET

Videoyu Aç SÜRPRİZ ZİYARET
A
a

Bilim Deney Merkezi ve Sabancı Uzay Evi tarafından sömestir tatilinde düzenlenen Boncuklarla Kodluyorum ve Newton’un Işığı atölyelerinde Başkan Büyükerşen çocuklar ile bir araya geldi.


Büyükşehir Belediyesi’nin farklı merkezlerde çocuklar için düzenlediği sömestir atölyelerinde sona gelindi. Bilim Deney Merkezi’nde düzenlenen atölyelerin son gününde Boncuklarla Kodluyorum ve Newton’un Işığı atölyelerine Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen de katıldı.
BAŞARILI OLACAKLAR
Çocukları bilim ile erken yaşta tanıştırmak amacıyla Bilim Deney Merkezi’ni açtıklarını ifade eden Başkan Büyükerşen “Gelecek Eskişehir’den Geçecek sloganıyla açtığımız bu merkez, turizme sunduğu katkının yanı sıra çocuklarımızı bilim ile erken yaşta tanıştırmak için sürekli olarak atölyeler düzenliyor. Bugün de çocuklarımızın ara tatillerini verimli şekilde değerlendirmeleri amacıyla düzenlediğimiz atölyelerin son gününde kodlama ve ışık atölyesinde yarınların bilim insanları ile bir araya geldik. Hepsi birbirinden başarılı bu çocuklarımız inanıyorum ki gelecekte ülkemiz adına önemli işlere imza atacaklar” dedi.
ÇOK EĞLENDİLER
Atölye çalışmaları oldukça eğlenerek öğrenmenin mutluluğunu yaşayan çocuklar ise atölye bitiminde eğitmenleri tarafından dağıtılan katılım belgeleriyle birlikte Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ile birlikte “Gelecek Eskişehir’den geçecek” sözünün önünde hatıra fotoğrafı çektirdi. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi