Tahtayı açmak için mücadele edecekler

Videoyu Aç Tahtayı açmak için mücadele edecekler
A
a

Siyah-Kırmızılı kulüpte ikinci kez başkanlık koltuğuna oturan Mehmet Şimşek, genel kurul sonrası ES TV’ye konuştu. Transfer yasağıyla ilgili mesaiye başladıklarını belirten Şimşek son dakikaya kadar mücadele edeceklerini ifade etti.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Delegelere teşekkür etti
Eskişehirspor’da tekrar başkan olan Mehmet Şimşek yeniden başkan seçildikten sonra ilk röportajını ES TV’ye verdi. Ahmet Deniz Canoruç’a konuşan Şimşek, delegelere kongreye katıldıkları için teşekkür etti. Şimşek, “Artık biz, siz işte görüyorsunuz kimlerin kaldığını. Bu işin şakası yok. Kulüp çok zor durumda. Es Es’imiz sahipsiz kalmasın diye göreve geldik. Bu salona gelip bizi başkan seçen delegelerimize çok teşekkür ederim” diye konuştu.
“Uğraş vereceğiz”
Transfer tahtasını açma konusuna da değinen Şimşek, “Kongrenin ardından hemen çalışmalara başladık. Başlamak zorundayız. Kulübümüz çok zor durumda. Mevcut kadroyu korumaya çalışıyoruz. Seçim vardı biz yine de kadronun dağılmaması için uğraştık. Transfer yasağını kaldırmak gerekiyor. Durum ortada 1 tane dosyayı dahi bu şehir kapatamadı. Ama biz vazgeçmeyiz. Son dakikaya son saniyeye kadar yasağı kaldırmak için uğraşacağız” dedi.
 
 
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir