Tam Takır Kuru Bakır

Videoyu Aç Tam Takır Kuru Bakır
A
a

Akaryakıta yapılan ÖTV zammı ile ilgili açıklama yapan İYİ Parti İl Başkanı Mehmet Ektaş, “Esnafın yarasına merhem olamayacak destek paketi açıklamasından sonra yapılan bu zam, AK Parti Hükümeti’nin kaynak yaratamadığını, hazinenin tam takır kuru bakır hale getirildiğini göstermiştir” dedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
İYİ Parti Eskişehir İl Başkanı Mehmet Ektaş, akaryakıtta yapılan ÖTV zammı ile ilgili konuştu. Hazinede para olmadığı için zamlarla esnafa destek olmayı planladıklarını ifade eden Ektaş, “Pandemi koşullarında vatandaşlarımız mecburen toplu taşıma araçları yerine özel araçlarını tercih etmektedirler. Yapılan bu zam, dar gelirli vatandaşlarımız, çalışanlarımızı tekrar toplu taşıma araçlarına, işyeri servislerine yönlendirecek ve bulaşının artmasına da neden olacaktır” diye konuştu.
EMEKLİNİN DERDİYLE DERTLENİN
“Emeklinin, işçinin, köylünün, esnafın derdiyle dertlenin” diyen Ektaş, “Esnafın yarasına merhem olamayacak destek paketi açıklamasından sonra yapılan bu zam, AK Parti Hükümeti’nin kaynak yaratamadığını, verimsiz yatırımlarla, yolcu, geçiş, hasta garantili hastanelere, otoyollara, havalimanlarına aktarılan paralarla hazinenin tam takır kuru bakır hale getirildiğini göstermiştir. Zafer Havalimanı, İstanbul Kanalı örneklerinde olduğu gibi Ülkenin kaynaklarını gerçekçi ve ihtiyaç olan projeler için kullanın. Çakarlı, lüks makam araçları, lojman saltanatları, yüzlerce araçlık şatafatlı gezilerden vazgeçin” şeklinde konuştu. MELTEM KARAKAŞ KAYA
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi