Taraftardan izin istedi

Videoyu Aç Taraftardan izin istedi
A
a

Trabzonspor Kulübü’ne olan borcu kapatmak için dosya kapat kampanyası başlatan yönetim istenilen desteği bulamadı. Başkan Mehmet Şimşek, sitede biriken 252 bin lirayı başka bir dosya kapatmak için taraftardan izin istedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
BEKLENEN OLMADI
Eskişehirspor yönetimi, Trabzonspor’a olan borcu dosyakapat. com adlı kampanya başlatarak kapatmayı planlıyordu. Ancak kampanyaya istenilen destek gelmedi ve 1 haftayı aşkın sürede sadece 252 bin lira toplanabildi. Başkan Mehmet Şimşek de hiçbir şekilde indirime yanaşmayan ve 6 milyonluk alacağını isteyen Trabzonspor kulübüne bu rakamlarla ödeme yapılamayacağını belirtti. Kampanyada biriken parayı 1 milyonu aşkın alacağı bulunan ve çok 180 bin liraya kapatabilecek bir dosyada kullanmak için taraftardan izin istedi.
TARAFTARIN RIZA VAR
Twitter’dan oylama başlatan Şimşek, “Borçlu olduğumuz futbolcular büyük indirimlerle bize ulaşmaya devam ediyorlar. 48 saat içinde onaylamanız halinde, Yasal faiz, ana borç ve dosya masrafları dahil 1,3 milyon olan bir dosya 180 bine kapanacak” diyerek bir oylama başlattı. Yapılan oylamada taraftar %94 oranında ‘Evet rızam var’ seçeneğine oy verdi. %5.4 oranında ise ‘Hayır rızam yok’ seçeneğine oy verildi. Yönetimin kampanyada biriken parayı başka bir dosyada kapatmaya hazırlanıyor.
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir