TAŞ KOYANLAR KİM?

Videoyu Aç TAŞ KOYANLAR KİM?
A
a

54. Yıl kutlamalarında konuşan Başkan Osman Taş’ın, “Buradan bazı insanlara seslenmek istiyorum. Bana köstek olmaya çalışan, önümüze taş koymaya çalışanlar var” sözleri kafalarda soru işareti bıraktı. Kim bunlar?


 
Kafalarda soru işareti var
Eskişehirspor’un 26’ncı başkanı Osman Taş ve yönetimi ilk üç haftalık görev süresini geride bıraktı. Teknik Direktör Fuat Çapa, İbrahim Halil Öner ve Bedirhan Altunbaş’a imza attırıp, altyapıdan 3 genci profesyonel yapan Taş ve yönetimi, şu günlerde krizlerle boğuşuyor. Adalar’da yapılan 54. Yıl kutlamalarında Başkan Taş’ın yaptığı konuşma kafalarda soru işareti bıraktı.
 
Başkan Taş ne demişti?
Taş kutlamalarda, “Bugün elimde mikrofon var ama hala telefonlarım susmuyor. Puan silmelerle uğraşıyoruz. Avukatlarla uğraşıyoruz. Bu tür dertlerle uğraşıyoruz. Ama tüm bunları seve seve yapıyoruz. Çok çalışacağımızın sözünü bir kez daha vermek istiyorum. Buradan bazı insanlara seslenmek istiyorum. Bana köstek olmaya çalışan, önümüze taş koymaya çalışanlar var”şeklinde konuştu.
 
Bu isim veya isimler kimler?
Önceki yönetimlerden de zaman zaman duyulan bu tarz demeçler bir türlü açıklığa kavuşmadı. Benzer demeç bu kez yeni Başkan Osman Taş’tan geldi. Eskişehirspor’un belinin doğrulmamasını isteyenler kim? Eski yöneticiler mi, şehrin önde gelen isimleri mi, siyasetçiler mi, kimler? Başkan Osman Taş ve yönetim kurulu önlerine sorun olan bu isimleri açıklayacak mı? Eskişehirspor camiası bunu merak ediyor. (Aytaç Ersoy)
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi